OFERTA
Naszą ofertę kierujemy zarówno do odbiorców hurtowych jak i klientów indywidualnych. Produkujemy szkło znajdujące zastosowanie między innymi w produkcji kabin prysznicowych, mebli, lad chłodniczych, kolektorów słonecznych, okapów kuchennych, elementów balustrad i zabudów, drzwi, a także coraz częściej do celów dekoracyjnych wnętrz (szklane blaty stolików, biurek, itp.). Ponadto, wykonujemy szyby hartowane płaskie i gięte do jachtów i żaglówek.

Posiadamy również możliwość usługowego hartowania szkła dostarczonego przez klienta.

Zapewniamy obróbkę szkła w pełnym zakresie (rozkrój, szlifowanie, wiercenie otworów, wykonywanie wycięć, nakładanie sitodruku). Oferujemy także obróbkę szkła o nieregularnych kształtach nadając mu wyszukaną i interesującą formę na nowoczesnym numerycznym centrum obróbczym.

W zależności od Państwa potrzeb możemy wykonać szkło hartowane ze szkła bezbarwnego float, szkła ornamentowego, szkła barwionego w masie, szkła trawionego czy też ze szkła z sitodrukiem (według indywidualnych motywów i doboru kolorystyki).

Nasze wyroby cechuje nie tylko wysoka jakość i trwałość ale także staranność i estetyka wykończenia krawędzi, wycięć i otworów. Ponadto, gwarantujemy terminowość dostaw oraz atrakcyjne ceny.
DANE TELEADRESOWE
SANGLASS S.A.
ul. Wojska Polskiego 14
39-300 Mielec

tel.: +48 17 773 89 00
fax: +48 17 773 89 01